Bauindustrie elementmajad

Bauindustrie Tehas OÜ majatehas toodab kõrge kvaliteediga puidust elementmaju. Meie esimesed majad valmisid aastal 2005.

Tänapäeval on maja ehitamine tehases toodetud elementidest üks eelistatumaid ehitusviise. Kliendi jaoks on asi lihtne – peale sobiva majaprojekti leidmist kulub maja valmimiseni paar kuud. Soovitud projektile teeme tootejoonised, komplekteerime materjalid ning toodame majaelemendid. Tehases valmivad välis- ja siseseinad, vahelaed ja põrandad, katuseelemendid. Elemendid koosnevad erinevatest kihtidest – soojustusest, niiskus- ja tuuletõkkekihtidest, vajadusel paigaldatakse ka voodrilauad. Elementidele paigaldatakse elektrikõrid, harutoosid ja muu vajalik ning markeeritakse. Lõpuks elemendid pakendatakse ning tuuakse kliendile sobival ajal sobivasse kohta. Komplekti kuuluvad reeglina ka aknad-uksed.

Just kvaliteeti ja kiirust peetakse elementmaja eeliseks. Kvaliteet saavutatakse sellega, et enamus tööd, sealhulgas ka ebamugavad ja objektil aeganõudvad tööd tehakse sisetingimustes töölaual. Iga viimanegi nurk on elemendivalmistajale hõlpsasti nähtav ja ligipääsetav ning ükski neljast aastaajast ei sega tootmisprotsessi. Elemendid tehakse tehas nii valmis kui võimalik, et need saaks siis objektil kiiresti majaks kokku “laduda”. See omakorda vähendab halbade ilmaolude mõju püstitustöödele, võimaldab paremini aega planeerida ning lõppkokkuvõttes väheneb halbade “üllatuste” ja “määramatuste” hulk, mis tavaolukorras kliendi rahakotti tühjendavad.

Elementidest võib ehitada praktiliselt kõiki hooneid: eramaju, kortermaju, tootmishooneid, abihooneid, suvilaid. Toodame elementmaju erinevas komplekteerituse astmes, just täpselt nii nagu meie klient soovib. Kõik majad on erilised, isegi need, mis on valmistatud tüüpprojekti järgi, sest kõike annab kohendada vastavalt kliendi eelistustele. Ainus, millega me kompromisse ei tee, on ehitustavad ja -normid.

Ehitamine saab alguse unistusest, vajadusest, soovist. Oma unistusi ellu viies ei tasuks unustada, et puit on tervislik, hingav ja soe materjal, mis on meid ümbritsenud aastatuhandeid.

Tehtud tööd

Jõgevamaa

Maja püstitamise video

Müta, Eesti

Norra, Matre

Pappilantie

Risor

Imavere

Classic 130